A |
ADAMKOWO | ANTONIEWO |
B |
BAGIENICA | BAGIENICA, WYB.1 | BAGIENICA, WYB.2 | BAŁACHY SKRZYŻ. | BARŁOGI |
BARŁOGI WYBUDOWANIE | BARŁOGI, LEŚN. | BIAŁA | BIAŁOWIEŻA | BLADOWO |
BLADOWO 2 | BOCIANY | BORZYSZKOWO | BRALEWNICA | BRUCHNIEWO |
BRUSY | BRUSY, GDAŃSKA I | BRUSY, GDAŃSKA II | BRUSY, WYB.I | BRUSY, WYB.II |
BRZOZIE 1 | BRZOZIE, SZK. | BRZOZOWE BŁOTA | BRZUCHOWO | BRZUCHOWO I |
BRZUCHOWO, D.K. | BUDZISKA | BYDG., R-DO GRUNWALDZKIE | BYDG.R-DO JAGIELLONÓW 28 | BYDGOSZCZ, D.A. |
BYDGOSZCZ, PLAC TEATRALNY | BYDGOSZCZ, FOCHA-OPERA | BYDGOSZCZ, GRUNWALDZKA 101 | BYDGOSZCZ, GRUNWALDZKA 90 | BYDGOSZCZ, GRUNWALDZKA-KOLBEGO |
BYDGOSZCZ, RONDO MACZKA | BYSŁAW | BYSŁAW, POM | BYSŁAWEK |
C |
CEKCYN HALA | CEKCYN, CEKCYNEK | CEKCYN, D.K. | CEKCYN, MBM | CEKCYN, OŚR.ZDR. |
CEKCYN, UL.OGRODOWA | CEKCYN, WYB.II | CHOJNICE, GDAŃKA-CARREFOUR | CHOJNICE, SUKIENNIKÓW-BASZTA | CHOJNICE, TUCHOLSKA /PRZEMYSŁOW |
CHOJNICE,D.A./D.K. | CHOJNICE, GDAŃSKA | CHOJNICE, KOŚCIERSKA | CHOJNICE, LEŚNA SZPITAL | CHOJNICE, OŚ.KOLEJARZA |
CHOJNICE, PRZEMYSŁOWA | CHOJNICE, SUKIENNIKÓW | CHOJNICE, SZ.TUCHOLSKA | CHOJNICE, ŚWIĘTOPEŁKA | CZAPIEWICE |
CZARNOWO | CZARNOWO I | CZARTOŁOMIE, SKRZ. | CZERSK, UL. WIELEWSKA | CZERSK, 21 LUTEGO |
CZERSK, DR.ZIELIŃSKIEGO | CZERSK,P.DW./D.K. | CZERSK, SZKOLNA | CZERSK, SZKOŁA NR 1 | CZERSK, SZKOŁA NR 2 |
CZERSK, TUCHOLSKA | CZERSK, WYB. | CZYCZKOWY | CZYCZKOWY I |
D |
DĄBROWICE, SKRZ. | DĄBRÓWKA | DĘBINY | DORĘGOWICE | DROŻDZIENICA |
DROŻDZIENICA, SZKOŁA | DROŻDZIENICA, WYB. POD DABRÓWKĘ | DROŻDZIENICA, WYB.POD PAMIĘT.2 | DRZEWIANOWO | DZIEMIANY |
DZIEMIANY, STACJA KOLEJOWA |
G |
GARCZYN KOŚCIERSKI OŚRODEK | GŁÓWCZEWICE | GŁÓWCZEWICE WIEŚ | GOCKOWICE | GOŁĄBEK |
GOSTYCYN | GOSTYCYN 2 | GOSTYCYN, SZKOŁA | GOSTYCYN, UG | GOSTYCYN, WYB.I |
GOTELP | GOTELP, SZKOŁA | GROCHOWIEC | GROCHOWO |
I |
IŁOWO | IŁOWO, WYB. | IWIEC |
J |
JABŁONKA | JAKUBOWO | JASTRZĘBIEC I | JELEŃ, SKRZYŻ. | JELEŃ, SKRZYŻOWANIE |
JELEŃCZ |
K |
KALISZ | KALISZ LEŻUCHOWO | KAMIENICA | KAMIEŃ KR., WYB.I | KAMIEŃ KR., WYB.II |
KAMIEŃ KRAJEŃSKI | KAMIONKA | KAMIONKA I | KAMIONKA II | KARCZEWO |
KASZUBA | KĘSOWO | KĘSOWO 2 | KĘSOWO, SPORTOWA | KIEŁPIN |
KIEŁPIN, JESIONOWO | KIEŁPIN, WYB. | KLAWKOWO | KLAWKOWO, KOLONIA | KLAWKOWO, WYBUDOWANIE |
KLEMENTYNOWO | KLEMENTYNOWO, SKRZYŻ. | KLOCEK | KLONOWO | KLONOWO 2 |
KLONOWO, WYB. | KŁODAWKA | KNIEJE | KOMIEROWO, MOST | KONSTANTOWO |
KORNE, SKRZYŻOWANIE | KORNE /DK20 / | KOŚCIERZYNA, MAZ.DĄB. /GAL.WYB. | KOŚCIERZYNA, WOJ. POL. /CHOJN. / | KOŚCIERZYNA, DWORCOWA /PKP / |
KOŚCIERZYNA, WOJ.POL. /MŁYŃSKA / | KRAJENKI | KRĄG, ZIELONY DÓŁ | KROJANTY, SKRZ. | KRÓWNIA |
KRZYWOGONIEC |
L |
LAMK | LEGBĄD I | LEGBĄD II | LEGBĄD, UL.ŁĄKOWA | LEGBĄD, WYB. |
LEŚNO | LEŚNO, CEGIELNIA | LEŚNO, OSADA | LEŚNO, OŚR.ZDR. | LICHNOWY |
LICHNOWY, WYB. | LIŃSK | LIŃSK, OKONINY NADJ., SKRZ. | LIPOWA | LIPOWA 2 |
LIPUSKA HUTA | LIPUSZ I | LIPUSZ, MŁYŃSKA | LIPUSZ, MŁYŃSKA I | LIPUSZ, SKRZYŻOWANIE |
LUBCZA I | LUBCZA II | LUBCZA, SKRZ. | LUBCZA, SKRZ.I | LUBIERZYN |
LUBIEWO | LUBIEWO 2 | LUBIEWO I | LUBNIA | LUBNIA I |
LUBNIA, D.K. | LUBOCIEŃ | LUDWICHOWO | LUTOWO |
Ł |
ŁOSINY | ŁUBIANA | ŁUBIANA, SKRZYŻOWANIE | ŁUBNA | ŁUBNA, SZKOŁA |
ŁYSKOWO | ŁYSKOWO, WYB. |
M |
MALACHIN | MALACHIN (PODLEŚNA /CEGELNIANA) | MAŁA KLONIA | MAŁA KLONIA, D.K. | MAŁA KLONIA, PGR |
MAŁA KLONIA, WYB. | MAŁA KOMORZA, SKRZ. | MAŁE CHEŁMY | MAŁE CHEŁMY I | MAŁE GACNO |
MAŁE GACNO 1 | MAŁY IWIEC 1 | MAŁY MĘDROMIERZ | MĄKOWARSKO | MĘCIKAŁ |
MĘCIKAŁ, D.K. | MIKOŁAJSKIE | MINIKOWO, WYB. | MOKRE | MOSZCZENICA |
MOŚNA | MOTYL | MROCZA, P.DW. | MROCZA, RYN. D /W | MROCZA, UL.KOŚCIUSZKI |
|
N |
NIEŻYCHOWICE | NIEŻYCHOWICE, POM | NIEŻYCHOWICE, SZKOŁA | NOWA TUCHOLA | NOWA WIEŚ |
NOWE ŻALNO | NOWY DWÓR 2 | NOWY SUMIN | NOWY SUMIN 1 | NOWY SUMIN WYBUDOWANIA |
NOWY SUMIN, SKRZ. | NOWY SUMIN, WYB.I | NOWY SUMIN, WYB.II |
O |
OBKAS, PGR | OBROWO | OBROWO, WYB.II | ODRY I | ODRY LEŚNICTWO |
OKIERSK | OKIERSK SZKOŁA | OKONINEK | ORLIK | ORZEŁEK |
OSÓWIEC | OSÓWIEC, LEŚNICZÓWKA | OSTROWITE, PGR | OSTROWITE, STRUGA | OSTROWO |
OSTRÓWEK |
P |
PAMIĘTOWO I | PAROWA | PARZYN, SKRZ. | PAWŁOWO | PAWŁÓWKO |
PĘPERZYN I | PĘPERZYN II | PĘPERZYN, D.K. | PIASTOSZYN | PIASTOSZYN, GŁÓWNA |
PIASTOSZYN, SPÓŁDZIELCZA | PIASTOSZYN /SKRZ.Z DR.240 / | PIŁA MŁYN | PŁAZOWO | PŁOCICZ |
PŁOCICZ I | PŁOCICZ, WYB. | PŁOSKÓW | POPÓWKO | POWAŁKI |
POWAŁKI, OKRĘŻNA | PROSPEROWO, SKRZ. | PRUSZCZ | PRZECHOWO II | PRZYGŁÓWKA |
PRZYJAŹNIA | PRZYMUSZEWO | PRZYMUSZEWO, LEŚN. |
R |
RACIĄŻ | RACIĄŻ, MŁYN | RACŁAWKI | RADOŃSK | RADOŃSK I |
RADUŃ | RADUŃ, OSIEDLE | RADZIM | ROSOCHATKA | ROSOCHATKA I |
RUDZKI MŁYN | RUDZKI MOST | RUDZKI MOST I | RUNOWO KRAJEŃSKIE | RZEPICZNA |
|
S |
SĘPÓLNO KRAJ., CHOJNICKA | SĘPÓLNO KRAJ.,D.A. | SĘPÓLNO KRAJ., KOŚCIUSZKI | SĘPÓLNO KRAJ., PL.WOLNOŚCI | SĘPÓLNO KRAJ., SIENKIEWICZA |
SĘPÓLNO KRAJ., SIENKIEWICZA I | SĘPÓLNO KRAJ., WOJSKA POLSKIEGO | SICINY | SIKORZ | SILNO |
SILNO I | SILNO UL.GOCKOWICKA | SILNO, SKRZ. | SKARPA | SŁAWĘCIN |
SŁUPOWO | SŁUPY | SŁUPY, SKRZ. | SMOLARY | SOŚNO, UL.KAMIŃSKIEGO, SZK. |
STARY SUMIN | STOBNO | STOBNO, SZKOŁA | SUCHA | SUCHA 1 |
SUCHA, MŁYN | SUCHA, WYB. | SUCHORĄCZEK, SKRZ. | SYPNIEWO | SYPNIEWO, LEŚNICZÓWKA |
SZUMIĄCA |
Ś |
ŚLIWICE | ŚLIWICE, WYB. | ŚLIWICZKI I | ŚLIWICZKI, D.K. | ŚMIŁOWO II |
ŚWIDWIE | ŚWIT |
T |
TEOLOG | TRUTNOWO | TRUTNOWO, WYB. | TRZCIANY | TRZCIANY SKRZYŻ |
TRZCIANY /MŁ.CERKWICA, SKRZYŻ. / | TRZEBCINY | TRZEBCINY 1 | TRZEBCINY 2 | TRZEMIĘTOWO |
TRZEMIĘTOWO, SKRZ. | TRZEMIĘTÓWKO | TRZEMIĘTÓWKO I | TUCHOLA I | TUCHOLA II |
TUCHOLA III | TUCHOLA, GŁÓWNA | TUCHOLA, KOSYNIERÓW | TUCHOLA, KREFFTA | TUCHOLA, NOWODWORSKIEGO |
TUCHOLA,P.DW./D.K. | TUCHOLA, PIASTOWSKA | TUCHOLA, PLASKOSZ | TUCHOLA, SĘPOLEŃSKA | TUCHOLA, SKRZ. |
TUCHOLA, SZPITAL | TUCHOLA, ŚWIECKA | TUCHOLA, ŚWIECKA SZKOŁA | TUCHOLA, UL.MIEJSKI RÓW | TUCHOLA, UL.MIEJSKI RÓW RDP |
TUCHÓŁKA | TUCHÓŁKA, ZAKŁAD ROLNY | TUCHÓŁKA, BLOKI | TUROWIEC | TUSZKOWO WYB. |
TWAROŻNICA, NADL. |
U |
USTRONIE |
W |
WAŁDOWO | WĄWELNO | WEŁPIN 2 | WIELE | WIELE I |
WIELKA KLONIA | WIELKA KLONIA, WYB. | WIELKA KOMORZA | WIELKIE BUDZISKA | WIELKIE CHEŁMY |
WIELKIE GACNO | WIELKIE GACNO, WYPALANKA | WIELOWICZEK | WIELOWICZEK, WYB. | WIERZCHLAS |
WIERZCHUCIN 1 | WIERZCHUCIN, D.K. | WIESZCZYCE, SKLEP | WIĘCBORK, D.K. | WIĘCBORK, GDAŃSKA |
WIĘCBORK, PLEBANKA | WIĘCBORK, SZPITAL | WIĘCBORK, WYZWOLENIA | WIĘCBORK, ZŁOTOWSKA | WINDORP, SKRZ. |
WIŚNIEWA, SKRZ. | WIŚNIEWKA | WIŚNIEWKA I | WITUNIA | WITUNIA /CENTRUM WSI / |
WOJNOWO | WOZIWODA | WRZOSOWISKO | WYRÓWNO | WYSOKA I |
WYSOKA II | WYSOKA ZABORSKA |
Z |
ZABARTOWO | ZABARTOWO, WYB. | ZAKRZEWEK WIEŚ I | ZAKRZEWEK, SKRZ. | ZAKRZEWSKA OSADA |
ZAKRZEWSKA OSADA, SKRZ. | ZALESIE | ZALESIE 3 | ZALESIE I | ZALESIE II |
ZALESIE WYB | ZAMARTE | ZAMARTE SKRZ. | ZAZDROŚĆ | ZBENINY |
ZBOŻE | ZBOŻE I | ZDROJE | ZDROJE 1 | ZDROJE, GAJDOWSKIE |
ZIELONA ŁĄKA | ZIELONKA 1 | ZIELONKA III | ZŁOTOWO, WYB. | ZŁOTOWO, WYB. POD ŁUBNĘ |
|
Ż |
ŻABNO | ŻABNO I | ŻABNO, WYB. | ŻALNO | ŻALNO, D.K. |
ŻALNO, SZKOLNA | ŻALNO, WYB.I | ŻALNO, WYB.II |