Kierunek
|
Godziny przyjazdów
|
CEKCYN przez CEKCYN | 06:42S S - kursuje w dni nauki szkolnej
wyk. PKS Chojnice Sp. z o.o. | | | | |
|
CEKCYN przez CEKCYN, MIKOŁAJSKIE | 07:13S S - kursuje w dni nauki szkolnej
wyk. PKS Chojnice Sp. z o.o. | | | | |
|
TUCHOLA przez MIKOŁAJSKIE, ZDROJE, BRZOZIE | 07:16S S - kursuje w dni nauki szkolnej
wyk. PKS Chojnice Sp. z o.o. | 07:21S S - kursuje w dni nauki szkolnej
wyk. PKS Chojnice Sp. z o.o. | | | |
|
TUCHOLA przez MIKOŁAJSKIE, ZDROJE, BRZOZIE, NOWY SUMIN | 07:35S S - kursuje w dni nauki szkolnej
wyk. PKS Chojnice Sp. z o.o. | | | | |
|
TUCHOLA
| 06:28S S - kursuje w dni nauki szkolnej
wyk. PKS Chojnice Sp. z o.o. | 14:34S S - kursuje w dni nauki szkolnej
wyk. PKS Chojnice Sp. z o.o. | | | |
|
TUCHOLA przez IWIEC, WIERZCHLAS, WIERZCHUCIN, CEKCYN | 14:37S U S - kursuje w dni nauki szkolnej U - przewóz o charakterze użyteczności publicznej
wyk. PKS Chojnice Sp. z o.o. | | | | |
|
TUCHOLA przez IWIEC, WIERZCHLAS, WIERZCHUCIN, CEKCYN, NOWY SUMIN | 14:48S U S - kursuje w dni nauki szkolnej U - przewóz o charakterze użyteczności publicznej
wyk. PKS Chojnice Sp. z o.o. | 15:12S U S - kursuje w dni nauki szkolnej U - przewóz o charakterze użyteczności publicznej
wyk. PKS Chojnice Sp. z o.o. | | | |
|
TUCHOLA przez ZDROJE, MIKOŁAJSKIE | 15:10S S - kursuje w dni nauki szkolnej
wyk. PKS Chojnice Sp. z o.o. | | | | |
|
TUCHOLA przez IWIEC, WIERZCHLAS, WIERZCHUCIN, CEKCYN, NOWY SUMIN, MIKOŁAJSKIE | 15:39S U S - kursuje w dni nauki szkolnej U - przewóz o charakterze użyteczności publicznej
wyk. PKS Chojnice Sp. z o.o. | | | | |
|
TUCHOLA przez IWIEC | 16:05S S - kursuje w dni nauki szkolnej
wyk. PKS Chojnice Sp. z o.o. | | | | |
|
TUCHOLA przez IWIEC, MIKOŁAJSKIE | 16:53S S - kursuje w dni nauki szkolnej
wyk. PKS Chojnice Sp. z o.o. | | | | |
Bezeichnungen
S - kursuje w dni nauki szkolnej U - przewóz o charakterze użyteczności publicznej
|