Kierunek
|
Godziny przyjazdów
|
TUCHOLA przez GOSTYCYN | 06:34S S - kursuje w dni nauki szkolnej
wyk. PKS Chojnice Sp. z o.o. | | | | |
|
TUCHOLA przez GOSTYCYN, WAŁDOWO, WIELKA KLONIA | 07:00S S - kursuje w dni nauki szkolnej
wyk. PKS Chojnice Sp. z o.o. | | | | |
|
TUCHOLA przez WIELKI MĘDROMIERZ, PIŁA MŁYN, BAGIENICA, WIELKA KLONIA | 14:52S U S - kursuje w dni nauki szkolnej U - przewóz o charakterze użyteczności publicznej
wyk. PKS Chojnice Sp. z o.o. | | | | |
|
TUCHOLA przez WIELKI MĘDROMIERZ, GOSTYCYN | 16:07S S - kursuje w dni nauki szkolnej
wyk. PKS Chojnice Sp. z o.o. | | | | |
|
TUCHOLA przez WIELKI MĘDROMIERZ, GOSTYCYN, KARCZEWO, MAŁA KLONIA, WAŁDOWO | 16:32S S - kursuje w dni nauki szkolnej
wyk. PKS Chojnice Sp. z o.o. | | | | |
Bezeichnungen
S - kursuje w dni nauki szkolnej U - przewóz o charakterze użyteczności publicznej
|