Kierunek
|
Godziny przyjazdów
|
GOSTYCYN
| 07:09S S - kursuje w dni nauki szkolnej
wyk. PKS Chojnice Sp. z o.o. | | | | |
|
TUCHOLA przez PRUSZCZ | 06:57G U G - kursuje w dni robocze wolne od zajęć szkolnych U - przewóz o charakterze użyteczności publicznej
wyk. PKS Chojnice Sp. z o.o. | | | | |
|
TUCHOLA przez PRUSZCZ, MAŁA KLONIA, WIELKA KLONIA | 07:18G U G - kursuje w dni robocze wolne od zajęć szkolnych U - przewóz o charakterze użyteczności publicznej
wyk. PKS Chojnice Sp. z o.o. | | | | |
|
TUCHOLA
| 12:56D U D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt U - przewóz o charakterze użyteczności publicznej
wyk. PKS Chojnice Sp. z o.o. | | | | |
|
TUCHOLA przez MAŁA KLONIA, WIELKA KLONIA | 13:17D U D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt U - przewóz o charakterze użyteczności publicznej
wyk. PKS Chojnice Sp. z o.o. | | | | |
|
TUCHOLA przez WIELKI MĘDROMIERZ, PIŁA MŁYN, BAGIENICA | 14:39S U S - kursuje w dni nauki szkolnej U - przewóz o charakterze użyteczności publicznej
wyk. PKS Chojnice Sp. z o.o. | | | | |
|
TUCHOLA przez PRUSZCZ, BAGIENICA | 15:57G U G - kursuje w dni robocze wolne od zajęć szkolnych U - przewóz o charakterze użyteczności publicznej
wyk. PKS Chojnice Sp. z o.o. | 16:03S U S - kursuje w dni nauki szkolnej U - przewóz o charakterze użyteczności publicznej
wyk. PKS Chojnice Sp. z o.o. | | | |
|
TUCHOLA przez PRUSZCZ, BAGIENICA, MAŁA KLONIA | 16:09S U S - kursuje w dni nauki szkolnej U - przewóz o charakterze użyteczności publicznej
wyk. PKS Chojnice Sp. z o.o. | | | | |
|
TUCHOLA przez PRUSZCZ, BAGIENICA, MAŁA KLONIA, WIELKA KLONIA | 16:18G U G - kursuje w dni robocze wolne od zajęć szkolnych U - przewóz o charakterze użyteczności publicznej
wyk. PKS Chojnice Sp. z o.o. | | | | |
|
TUCHOLA przez PIŁA MŁYN | 17:35S U S - kursuje w dni nauki szkolnej U - przewóz o charakterze użyteczności publicznej
wyk. PKS Chojnice Sp. z o.o. | | | | |
Bezeichnungen
D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt G - kursuje w dni robocze wolne od zajęć szkolnych S - kursuje w dni nauki szkolnej U - przewóz o charakterze użyteczności publicznej
|