Kierunek
|
Godziny przyjazdów
|
GOSTYCYN
| 07:14S S - kursuje w dni nauki szkolnej
wyk. PKS Chojnice Sp. z o.o. | | | | |
|
TUCHOLA przez PRUSZCZ | 06:53G U G - kursuje w dni robocze wolne od zajęć szkolnych U - przewóz o charakterze użyteczności publicznej
wyk. PKS Chojnice Sp. z o.o. | 15:53G U G - kursuje w dni robocze wolne od zajęć szkolnych U - przewóz o charakterze użyteczności publicznej
wyk. PKS Chojnice Sp. z o.o. | 15:58S U S - kursuje w dni nauki szkolnej U - przewóz o charakterze użyteczności publicznej
wyk. PKS Chojnice Sp. z o.o. | | |
|
TUCHOLA przez PRUSZCZ, MAŁA KLONIA, WIELKA KLONIA | 07:23G U G - kursuje w dni robocze wolne od zajęć szkolnych U - przewóz o charakterze użyteczności publicznej
wyk. PKS Chojnice Sp. z o.o. | | | | |
|
TUCHOLA przez PIŁA MŁYN, BAGIENICA | 11:17D U D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt U - przewóz o charakterze użyteczności publicznej
wyk. PKS Chojnice Sp. z o.o. | | | | |
|
TUCHOLA
| 12:52D U D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt U - przewóz o charakterze użyteczności publicznej
wyk. PKS Chojnice Sp. z o.o. | | | | |
|
TUCHOLA przez MAŁA KLONIA, WIELKA KLONIA | 13:22D U D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt U - przewóz o charakterze użyteczności publicznej
wyk. PKS Chojnice Sp. z o.o. | | | | |
|
TUCHOLA przez WIELKI MĘDROMIERZ, PIŁA MŁYN | 14:35S U S - kursuje w dni nauki szkolnej U - przewóz o charakterze użyteczności publicznej
wyk. PKS Chojnice Sp. z o.o. | | | | |
|
TUCHOLA przez PRUSZCZ, BAGIENICA, MAŁA KLONIA | 16:14S U S - kursuje w dni nauki szkolnej U - przewóz o charakterze użyteczności publicznej
wyk. PKS Chojnice Sp. z o.o. | | | | |
|
TUCHOLA przez PRUSZCZ, BAGIENICA, MAŁA KLONIA, WIELKA KLONIA | 16:23G U G - kursuje w dni robocze wolne od zajęć szkolnych U - przewóz o charakterze użyteczności publicznej
wyk. PKS Chojnice Sp. z o.o. | | | | |
|
TUCHOLA przez PIŁA MŁYN | 11:11D U D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt U - przewóz o charakterze użyteczności publicznej
wyk. PKS Chojnice Sp. z o.o. | 17:31S U S - kursuje w dni nauki szkolnej U - przewóz o charakterze użyteczności publicznej
wyk. PKS Chojnice Sp. z o.o. | | | |
Bezeichnungen
D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt G - kursuje w dni robocze wolne od zajęć szkolnych S - kursuje w dni nauki szkolnej U - przewóz o charakterze użyteczności publicznej
|